Mano paskyra

Kalėdų Senelio Paštas – laiškai ir elfai

SUASMENINTAS LAIŠKAS. Mes kasdien tiesiogiai bendraujame su Kalėdų Seneliu ir visa jo komanda, todėl užtikriname, kad pats Kalėdų Senelis atsakys į Jūsų laišką. Laiške bus paminėtas jūsų vaiko vardas, gimimo data ir laikas, pasiekimai, geri darbai, močiutės, senelio, draugų ar mokytojų vardai bei kitos tik jūsų vaikui žinomos asmeninės detalės. Tai daugiau nei paprastas laiškas – tai kalėdinis stebuklas!

GERO ELGESIO SERTIFIKATAS. Pagal unikalų susitarimą su Elfų atstovybe, mums suteikta išskirtinė teisė naudotis Šiaurės ašigalio duomenų baze, todėl turime prieigą prie gerų vaikų sąrašo, pagal kurį esame įgalioti išduoti geroelgesio sertifikatus.

AUTENTIŠKI PARAŠAI. Mūsų siunčiamus laiškus ir sertifikatus pasirašo pats Kalėdų senelis, ponia Kalėdienė ir Elfų atstovai.

ŠVENTINIS VOKAS. Laiškai rašomi su meile ant aukštos kokybės šventinio popieriaus ir siunčiami personalizuotuose vokuose su  Šiaurės ašigalio pašto ženklinimu. Vokai perrišami šventine juostele ir papuošiami suasmenintu žymekliu.

PRABANGUS VAŠKO ANTSPAUDAS. Kalėdų Seneliskiekvieną laišką pažymi savo prabangiu tikro vaško antspaudu, taip laiškui suteikdamas dar daugiau autentiškumo.

MAGIŠKAS ELNIŲ MAISTAS. Kūčių vakarą išbarsčius stebulkingą elnių maistelį Kalėdų senelio elniai, nešini dovanomis, lengviau randa kelią pas gerus vaikus.

MAGIŠKAS RAKTAS. Stebuklingas raktas užtikrina sklandų Kalėdų Senelio su dovanomis patekimą į gerų vaikų namus.

MAGIŠKI AKINIAI. Užsidėjus Kalėdų Senelio magiškus akinius tereikia pažvelgti į Kalėdų eglutės lemputes ir jos pavirs įvairiaspalvėmis snaigėmis.

Magiško Elfo istorija

Kalėdų Senelis nespėja pats vienas kasdien stebėti, kaip vaikučiai elgiasi, todėl į pagalbą pasikvietė savo šaunųjį magišką elfą – Arnoldą Elficijų, kuris iki pat Kalėdų stebi šeimos gerus ir padykusius darbelius, o vakarais, vos tik grįžęs į Šiaurės ašigalį apie viską papasakoja Kalėdų Seneliui.

Kas šis elfas ir ką jis daro?

Elfas kasnakt atgija, žaidžia, šėlsta ir pasislėpia vis kitoje namų vietoje, iš kurios stebi, kaip šeimynai sekasi. Vaikų užduotis – ryte atsikėlus surasti elfą ir pasižiūrėti, ką jis iškrėtė, gal atnešė dovanų, o galbūt kviečia kažką smagaus nuveikti kartu.

Nors dažniausiai elfas yra labai draugiškas, turi paruošęs įvairiausių užduotėlių, tačiau jis šiek tiek padykęs, todėl neretai krečia pokštus ir bando įvilioti į painias situacijas.

KADA ELFAS ATVYKSTA IR IŠVYKSTA?

Elfas dažniausiai atvyksta gruodžio pradžioje ir svečiuojasi šeimoje iki pat Kalėdų. Kūčių vakarą vaikai elfo jau neberanda. Randa tik atsisveikinimo laišką, kuriame elfas paaiškina, kad šiais metais jau atsisveikina ir keliauja svarbiausią metų naktį padėti Kalėdų Seneliui.

MAGIŠKO ELFO RINKINYS „APIE VISKĄ PAGALVOTA“

Magiško elfo rinkinyje rasite:

  • Originalų  „Elf behavin‘ badly“ pliušinį žaislą – Elfą.
  • Elvo pasisveikinimo voką su pranešimu apie elfo atvykimą, magiško elfo taisyklėmis, pasisveikinimo laišku ir gerų darbų idėjomis.
  • 27 elfo laiškus (korteles) su iš anksto paruoštais tekstais ( + 4 vnt. tuščių kortelių jūsų tekstui).
  • Elfo užduotėles: spalvinimo lapą, elfų jogos pratimus, kalėdinių žodžių užduotėlę, užkoduotą žinutę iš Šiaurės ašigalio, laiško Kalėdų Seneliui šabloną.
  • Elfo dovanėles: saldainį ir magiškus akinius, pro kuriuos žvelgiant Kalėdų eglutės lemputės pavirsta snaigėmis.
  • 2 vaiko gero/padykusio elgesio raportus.
  • Atsisveikinimo voką su atsisveikinimo laišku.
  • Taisykles tėveliams.

APIE MUS

KALĖDŲ SENELIO PAŠTAS

Esame paštas, siunčiantis suasmenintus Kalėdų Senelio laiškus vaikams visame pasaulyje. Didžiuojamės, kad Kalėdų senelis suteikė mums išskirtinę privilegiją ir atsakymus į milijonus vaikų laiškus siunčia būtent mūsų pašto pagalba. Mūsų pašto išskirtinumas- suasmenintas turinys ir preciziškas dėmesys kiekvienai detalei – popieriui, šriftams, antspaudams, parašams, supakavimui ir pristatymui.

Šiais metais pristatome naujieną- Magiško elfo rinkinį, kurio pagalba Kalėdų laikimas taps dar įsimintinesnis, o vaikai galės susipažinti su šauniuoju Kalėdų Senelio padėjėju elfu – Arnolu Elficijumi. Elfas kasnakt atgija, žaidžia, šėlsta ir pasislėpia vis kitoje namų vietoje, iš kurios stebi šeimos gerus ir padykusius darbelius, o vakare grįžęs į Šiaurės ašigalį apie viską papasakoja Kalėdų Seneliui. Vaikų užduotis – ryte atsikėlus surasti pasislėpusį elfą ir pasižiūrėti, ką jis iškrėtė, gal atnešė dovanų, o galbūt kviečia kažką smagaus nuveikti kartu.  

Įsivaizduokite vaiko veidą namuose radus magišką elfą, o pašto dėžutėje – savo vardu adresuotą laišką! Įspūdį dar labiau sustiprina suasmenintas laiško tekstas – Kalėdų Senelis žino jūsų vaiko pasiekimus, gerus darbus, senelių, mokytojų vardus ir kitas tik jūsų šeimai svarbias gyvenimo detales. O visą šią informaciją jam padėjo sužinoti jūsų namuose apsigyvenęs magiškas elfas- Arnoldas Elficijus.

Ar gi tai ne stebuklas? Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomus, padėkime vaikams kuo ilgiau tikėti kalėdiniais stebuklais!

description-photo

Prisijungti