elfai

Kviečiame kurti šventines tradicijas kartu su magiškais elfais! Tai kur kas daugiau nei paprastas žaislas! Tai tarsi magiškas advento kalendorius kupinas netikėčiausių užduočių, išdaigų, pamokymų, žaidimų ir nuostabaus laiko kartu su šeima, kuriant neįkainojamus prisiminimus apie magišką laikotarpį- Kalėdas!

description-photo

MAGIŠKO ELFO ISTORIJA

Kalėdų Senelis nespėja pats vienas kasdien stebėti, kaip vaikučiai elgiasi, todėl į pagalbą pasikvietė savo šaunųjį magišką elfą – Arnoldą Elficijų, kuris iki pat Kalėdų stebi šeimos gerus ir padykusius darbelius, o vakarais, vos tik grįžęs į Šiaurės ašigalį apie viską papasakoja Kalėdų Seneliui.

description-photo

KAS ŠIS ELFAS IR KĄ JIS DARO?

Elfas kasnakt atgija, žaidžia, šėlsta ir pasislėpia vis kitoje namų vietoje, iš kurios stebi, kaip šeimynai sekasi. Vaikų užduotis – ryte atsikėlus surasti elfą ir pasižiūrėti, ką jis iškrėtė, gal atnešė dovanų, o galbūt kviečia kažką smagaus nuveikti kartu. Nors dažniausiai elfas yra labai draugiškas, turi paruošęs įvairiausių užduotėlių, tačiau jis šiek tiek padykęs, todėl neretai krečia pokštus ir bando įvilioti į painias situacijas.

description-photo

KADA ELFAS ATVYKSTA IR IŠVYKSTA?

Elfas dažniausiai atvyksta gruodžio pradžioje ir svečiuojasi šeimoje iki pat Kalėdų. Kūčių vakarą vaikai elfo jau neberanda. Randa tik atsisveikinimo laišką, kuriame elfas paaiškina, kad šiais metais jau atsisveikina ir keliauja svarbiausią metų naktį padėti Kalėdų Seneliui.

description-photo

MAGIŠKO ELFO RINKINYS „APIE VISKĄ PAGALVOTA“

Magiško elfo rinkinyje rasite viską, ko tik gali prireikti nuotaikingam šventiniam laikotarpiui su padykusiu elfu - Arnoldu Elficijumi. Mes pasirūpinome ne tik pranešimu iš elfų departamento, elfo pasisveikinimo/atsisveikinimo laiškais, taisyklėmis, bet ir parengėme korteles su smagiomis frazėmis kiekvienai dienai. Dar pridėjome įdomių užduotėlių ir ,žinoma, saldžių ir magiškų dovanų! Taip pat parengėme gerų darbų idėjų sąrašą bei elfų raportus, kuriuose galėsite pažymėti pavyzdingą ar padykusį vaiko elgesį. Pažadame, nuobodžiauti laiko neliks!