Apie laiškus

Mūsų išskirtinumas- suasmenintas turinys ir preciziškas dėmesys kiekvienai detalei – popieriui, šriftams, antspaudams, parašams, supakavimui ir pristatymui. Įsivaizduokite vaiko veidą pašto dėžutėje radus savo vardu adresuotą laišką! Įspūdį dar labiau sustiprina suasmenintas laiško tekstas – Kalėdų Senelis žino jūsų vaiko pasiekimus, gerus darbus, senelių, mokytojų vardus ir kitas tik jūsų šeimai svarbias gyvenimo detales. Ar gi tai ne stebuklas? Padėkime vaikams kuo ilgiau tikėti kalėdiniais stebuklais!

description-photo

SUASMENINTAS LAIŠKAS

Mes kasdien tiesiogiai bendraujame su Kalėdų Seneliu ir visa jo komanda, todėl užtikriname, kad pats Kalėdų Senelis atsakys į Jūsų laišką. Kalėdų Senelio laiške bus paminėtas Jūsų vaiko vardas, amžius, pasiekimai, geri darbai, močiutės, senelio, draugų ar mokytojų vardai bei kitos tik Jūsų vaikui žinomos asmeninės detalės. Tai daugiau nei paprastas laiškas - tai kalėdinis stebuklas!

description-photo

GERO ELGESIO SERTIFIKATAS

Pagal unikalų susitarimą su Elfų atstovybe, mums suteikta išskirtinė teisė naudotis Šiaurės ašigalio duomenų baze, todėl turime prieigą prie gerų vaikų sąrašo, pagal kurį esame įgalioti išduoti gero elgesio sertifikatus.

description-photo

AUTENTIŠKI PARAŠAI

Mūsų siunčiamus laiškus ir sertifikatus pasirašo pats Kalėdų Senelis, ponia Kalėdienė ir Elfų atstovai.

description-photo

ŠVENTINIS VOKAS

Kalėdų Senelio laiškai rašomi su meile ant aukštos kokybės šventinio popieriaus ir siunčiami personalizuotuose vokuose su Šiaurės ašigalio pašto ženklinimu. Vokai perrišami šventine juostele ir papuošiami suasmenintu vardo žymekliu.

description-photo

PRABANGUS VAŠKO ANTSPAUDAS

Kalėdų Senelis kiekvieną laišką pažymi savo prabangiu tikro vaško antspaudu, taip laiškui suteikdamas dar daugiau autentiškumo.

description-photo

ŽĖRINTIS ELNIŲ MAISTAS

Kūčių vakarą išbarsčius žėrintį elnių maistelį Kalėdų Senelio elniai, nešini dovanomis, lengviau randa kelią pas gerus vaikus.

description-photo

STEBUKLINGAS RAKTAS

Stebuklingas raktas užtikrina sklandų Kalėdų Senelio su dovanomis patekimą į gerų vaikų namus.

description-photo

MAGIŠKI AKINIAI

Užsidėjus Kalėdų Senelio magiškus akinius tereikia pažvelgti į Kalėdų eglutės lemputes ir jos pavirs įvairiaspalvėmis snaigėmis.

description-photo

RECEPTAS SU SAUSAINIŲ FORMELE

Kalėdų Senelio žmona dalinasi slaptu mėgstamiausių Kalėdų Senelio sausainių receptu ir prideda dovanų kalėdinę sausainių formelę.

description-photo

ŠIAURĖS AŠIGALIO SNIEGAS

Pasiruoškite išvysti stebuklą! Užpilkite vandens ir stebėkite kaip magiškas sniegas padidėja iki 100 k. Formuokite sniego gniūžtes ir džiaukites sniegu namuose!

description-photo

ŠVENTINIS SALDAINIS

Šventinis lazdelės formos saldainis nustebins ir pradžiugins mažuosius smaližius.