about-us

APIE MUS

Esame paštas, siunčiantis suasmenintus Kalėdų Senelio laiškus vaikams visame pasaulyje. Didžiuojamės, kad Kalėdų senelis suteikė mums išskirtinę privilegiją ir atsakymus į milijonus vaikų laiškus siunčia būtent mūsų pašto pagalba. Mūsų pašto išskirtinumas- suasmenintas turinys ir preciziškas dėmesys kiekvienai detalei – popieriui, šriftams, antspaudams, parašams, supakavimui ir pristatymui.

Šiais metais pristatome naujieną- Magiško elfo rinkinį, kurio pagalba Kalėdų laukimas taps dar įsimintinesnis, o vaikai galės susipažinti su šauniuoju Kalėdų Senelio padėjėju elfu – Arnolu Elficijumi. Elfas kasnakt atgyja, žaidžia, šėlsta ir pasislepia vis kitoje namų vietoje, iš kurios stebi šeimos gerus ir padykusius darbelius, o vakare grįžęs į Šiaurės ašigalį apie viską papasakoja Kalėdų Seneliui. Vaikų užduotis – ryte atsikėlus surasti pasislėpusį elfą ir pasižiūrėti, ką jis iškrėtė, gal atnešė dovanų, o galbūt kviečia kažką smagaus nuveikti kartu.  

Įsivaizduokite vaiko veidą namuose radus magišką elfą, o pašto dėžutėje – savo vardu adresuotą laišką! Įspūdį dar labiau sustiprina suasmenintas laiško tekstas – Kalėdų Senelis žino jūsų vaiko pasiekimus, gerus darbus, senelių, mokytojų vardus ir kitas tik jūsų šeimai svarbias gyvenimo detales. O visą šią informaciją jam padėjo sužinoti jūsų namuose apsigyvenęs magiškas elfas- Arnoldas Elficijus.

Ar gi tai ne stebuklas? Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomus, padėkime vaikams kuo ilgiau tikėti kalėdiniais stebuklais!