Užsakymai Lietuvoje priimami iki gruodžio 10 d. Užsakymai į užsienį priimami iki gruodžio 1 d. Rekomenduojame nepasilikti laiškų užsakymų paskutinėms dienoms, kad spėtumėte juos gauti iki švenčių. Elfai ir jų rinkiniai dažniausiai būna išparduodami iki lapkričio vidurio ir jų papildymo nebeturime, todėl kiečiame suskubti :)

Laiške bus parašyta graži kalėdinė istorija, kurioje bus integruota Jūsų pateikta asmeninė informaciją apie vaiką/us. Užsakant laišką supildykite kuo daugiau asmeninių detalių apie vaiką ir mes visa tai integruosime į laišką. Kiekvienas mūsų rašomas laiškas unikalus, sukurtas būtent Jums!

Susisiekite su mumis el. paštu laiskas@kaleduseneliopastas.lt ir mes Jums atsiųsime rekvizitus apmokėjimui PAVEDIMU arba per PAYPAL.

Jeigu teisingai atlikote užsakymą ir apmokėjote, turėjote gauti patvirtinimą į jūsų nurodytą el. paštą su visa užsakymo informacija. Patikrinkite ne tik gautųjų laiškų, bet ir SPAM skiltį. Gavus užsakymo patvirtinimą rekomenduojame patikrinti ar visa pateikta informacija yra teisinga.

Jei užsakant padarėte klaidą (gramatinę klaidą laiško tekste, ar suklydote rašant adresą/ pateikėte ne pilną adresą) – būtinai informuokite atsakant į užsakymo patvirtinimo laišką arba parašydami žinutę el. paštu laiskas@kaleduseneliopastas.lt nurodant užsakymo numerį ir pataisytą informaciją. Pataisymus/pastabas galite pateikti per 24 val nuo užsakymo pateikimo. Negavus pataisymo/pastabų per 24h, laiškai bus automatiškai generuojami.

Laiškai paruošiami per 5-7 d.d. ir išsiunčiami pasirinktu pristatymo būdu. - Pasirinkus pristatymą OMNIVA paštomatu laiškas keliauja apie 2 - 5 d.d. - Pasirinkus pristatymą registruotu paštu Lietuvoje laiškas keliauja 2-5 d.d. - Pasirinkus pristatymą registruotu paštu Užsienyje laiškas keliauja 5-15 d.d. Mes įsipareigojame laiškus paruošti ir išsiųsti per 5-7 d.d, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už laiškų pristatymo greitį, nes šiuos darbus patikime OMNIVA ir Lietuvos paštui. Šventiniu laikotarpiu dėl didelio siuntų kiekio yra tikimybė užsakymų vėlavimui, todėl rekomenduojame nepasilikti laiškų užsakymo paskutinei akimirkai :)

Taip, mes galime paruošti bendrą laišką visai grupei arba pasiūlyti atskirus variantus kiekvienam vaikui. Taip pat galime paruošti vieną bendrą gero elgesio sertifikatą visai grupei arba atskirus variantus kiekvienam vaikui. Prie laiškų skirtų grupei galite pasirinkti ir pageidaujamą magiškų priedų kiekį (magiški akiniai, šventiniai saldainiai, stebuklingi raktai, žerintis elnių maistas ir t.t.). Laiškus grupėms galite užsakyti čia: https://kaleduseneliopastas.lt/product-category/laiskai/laiskas_darzelio_grupei/ .

Mūsų laiškai suasmeninti ir rašomi kiekvienam vaikui individualiai, todėl nėra galimybės atšaukti užsakymo.

Išsiuntus Jūsų užsakymą mes atsiunčiame tai patvirtinantį el. laišką į Jūsų nurodytą el. paštą. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo laiškai Lietuvoje keliauja 2-5 d.d., užsienyje 5-15 d.d. Jeigu praėjus šiam laikui vis dar negavote savo užsakymo ir buvote pasirinkę pristatymą - OMNIVA PAŠTOMATU, susisiekite su mumis el. paštu laiskas@kaleduseneliopastas.lt, nurodykite savo užsakymo nr ir mes Jums atsiųsime Jūsų siuntos sekimo koduką. - REGISTRUOTU PAŠTU, visų pirma patikrinkite savo pašto dėžutę ir susisiekite su savo pašto skyriumi. Visi mūsų užsakymai siunčiami registruotu paštu, todėl paštas įsipareigoja laišką jums pristatyti į namus. Jeigu paštininkas nerado Jūsų namuose, jis jūsų pašto dėžutėje palieka pranešimo lapelį su kuriuo laišką galėsite atsiimti savo pašto skyriuje. Jeigu per nurodytą laiką užsakymo negavote ir jo neradote savo pašto skyriuje, susisiekite su mumis el. paštu laiskas@kaleduseneliopastas.lt, nurodykite savo užsakymo nr ir mes Jums atsiųsime Jūsų siuntos sekimo koduką.

Tuo pačiu metu užsakytus laiškus mes paruošiame iš išsiunčiame vienu metu, tačiau pasitaiko atvejų, kad tiek OMNIVA paštomatai, tiek LIETUVOS PAŠTAS užsakymus pristato skirtingu metu, nors jie ir buvo išsiųsti tą pačią dieną. Gavus tik dalį užsakymo, prašome luktelti dar kelias dienas ir jeigu vis tiek negavote likusios užsakymo dalies, susisiekite su mumis el. paštu laiskas@kaleduseneliopastas.lt, nurodykite savo užsakymo nr ir mes viską išsiaiškinsime.