KAI TU MAŽAS BUVAI

18,99€

Vaikystės prisiminimų dienoraštis “Kai tu mažas buvai” sukurtas tėvams auginantiems vaikus (0-10 m.). Dienoraštis skatina surinkti brangiausius šeimos prisiminimus vienoje vietoje, užfiksuoti reikšmingas gyvenimo akimirkas, aprašyti įsimintinus vaikystės įvykius, jausmus, emocijas, pokalbius, mažylių pirmuosius žodžius ir mintis.  Tai tarsi laiko kapsulė, iš kartos į kartą perduodama vertybė, kurią metams bėgant vis labiau norėsis saugoti ir branginti.

Dienoraštis susideda iš trijų dalių:

I dalis suteikia laisvę ir galimybę apmąstyti, aprašyti jausmus bei emocijas, jūsų šeimos įvykius, istorijas, įvairius prisiminimus – tiek labai reikšmingus, tiek visai mažus, jautrius ar tiesiog smagius.

II dalis – klausimai vaikui, kuriais ne tik lengviau užmegsite pokalbį, bet ir sužadinsite mažylio vaizduotę bei leisite atsiskleisti jo asmenybei. Užrašydami vaiko atsakymus, užfiksuosite jo savitą mąstyseną.

III dalis skirta užrašyti Ypatingąjį vaiko žodyną ir surinkti minčių „perliukus“, kuriuos branginsite ir su malonumu prisiminsite net po daugelio metų.

Specifikacijos:

Patogus A5 formatas (210 x 148 mm).
256 psl, aukštos kokybės popierius.
Patvarus laminuotas viršelis.
Įpakuotas stilingoje dėžutėje (220 x 160 x 35 mm).
Sukurtas ir atspausdintas Lietuvoje.

vaikystės prisiminimų dienoraštis

  • Daug vietos brangiausių gyvenimo akimirkų, įvykių, minčių, jausmų, emocijų apmąstymui, surinkimui ir užfiksavimui
  • 100 smagių, jautrių, netikėtų, nuotaikingų ir rimtų klausimų, kurie padės užmegzti pokalbį su vaiku ir atsiskleisti jo asmenybei
  • Įkvepiančios citatos ir meniškos iliustracijos
gift-photo
  • Numatytos vietos įrašyti datai, kad ir po daugelio metų atsivertę dienoraštį galėtumėte prisiminti ir iš naujo išgyventi aprašytą momentą
  • Atskiras skyrius mielų, šmaikščių ir išmintingų vaiko minčių surinkimui
  • Ypatingasis žodynas pirmiesiems ir išskirtiniams vaiko žodžiams užfiksuoti